Morphe V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush Morphe V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush Morphe V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush Morphe V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush Morphe V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush
MORPHE

MORPHE V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush Lauvärvi pintsel

KELLELE: Naisele
PINTSLITE LIIK: Hari, sünteetiline
ROHELINE: Vegan
1 tk 9,49 € / 1 tk.
9,49 €
Hind 7,12 € ostes vähemalt 39 € eest

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!
Soodus! AINULT DOUGLASE ILUKAARDIGA! -25% peaaegu kõigele* Ainult e-poes 29.04.- 30.04.2025. -25%* SOODUSTUS, OSTES VÄHEMALT 39 € EEST AINULT DOUGLASE ILUKAARDIGA! *Soodused ei summeeru ning ei kehti toodetele, mis on märgistega "hea hind" ja "e-hind", kinkekaartidele, komplektidele ning kaubamärkidele GIORGIO ARMANI BEAUTY, DYSON, DOLCE&GABBANA, HAIR RITUEL BY SISLEY, HELENA RUBINSTEIN, HERMÈS, KÉRASTASE, KIEHL'S, LA MER, ORIBE, RITUALS, SENSAI, SHISEIDO, SISLEY, THE ORDINARY, THE SPIRIT OF DUBAI, TOM FORD, BALMAIN.

Tootekirjeldus

Morphe V200 – Detail Packing Eyeshadow Brush

(Lauvärvi pintsel)


Väike tihe lauvärvipintsel, mis sobib lauvärvi pealekandmiseks ja hajutamiseks ning kulmuluu ja silma sisenurga rõhutamiseks.

OMADUSED
Ülimoodsad sünteetilised harjased toote mugavaks pintslile võtmiseks ja pealekandmiseks
Vastupidav ja roostekindel otsak
FSC-sertifikaadiga puidust käepide
Mitme funktsiooniga teravatipuline ots
Sile poolmatt pind graveeritud Morphe‘i logoga
Läbinud tõmbekatsed, et vähendada harjaste väljalangemist ja pikendada kasutusiga
100% veganitoode

SARJA VEGAN PRO KOHTA
Sünteetilised harjased. Tõhus tulemus. Sarja Vegan Pro harjad, tarvikud ja komplektid on professionaalsed põhitooted, mis on igapäevaseks abivahendiks igale kasutajatele. Iga eetiliselt hangitud ja 100% taimset päritolu toode on hoolikalt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest (sh ülimoodsad sünteetilised harjased), et tagada laitmatu pealekandmine igal kasutuskorral.
SARJA VEGAN PRO PINTSLITE PUHASTAMINE
Kui kasutad sarja Vegan Pro pintsleid sageli, soovitame neid kord nädalas puhastada. Keeruta niisket pintslit ettevaatlikult endale sobivas selges seebilahuses, hoidudes harjaste painutamisest. Loputa vee all ja aseta pikali kuivama.

Hoiatused



Atsakingas asmuo EU:
P&R Consultancy LTD
152, Office 9, SGN9030, Malta

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!